مشخصات و قیمت بهترین مارک پنکه

بهترین مارک پنکه چیست؟

فهرست مطالب

 1. انتخاب بهترین مارک پنکه
 2.  پنکه رومیزی و ایستاده
 3. انواع پنکه های ایستاده
 4. پنکه فلزی
 5. محبوب ترین پنکه های بیشل و مقایسه آنها 
 6. قسمت‌های مهم پنکه رومیزی و ایستاده
 7. طریقه جا زدن شبکه پروانه پنکه رومیزی
 8. پنکه دیواری
 9. پنکه سقفی

بهترین مارک پنکه ، انتخاب

کم کم هوا رو به گرم شدن میرود و نیاز به پنکه در شهر های مختلف ایران یکی پس از دیگری بیشتر احساس میشود. متاسفانه روزانه شاهد افزایش قیمت اجناس در بازار هستیم و پنکه هم از این موضوع بی نسیب نیست. گرانی کالاها باعث شده است که مردم به علت کم شدن قدرت خرید تا حد امکان به هزینه نسبتا بالای تعمیر های پیاپی دستگاههای  خراب شده دامن بزنند. حال در این شرایط اگر محصول با کیفیتی که قیمت مناسبی نسبت به کیفیت و دوام و عمر طولانی داشته باشد میتواند نجات بخش باشد. به گزارش “مای بیشل “یکی از بهترین مارک پنکه در میان پنکه های موجود در بازار ایران، برند بیشل میباشد.

 پنکه رومیزی و ایستاده

پنکه‌های رومیزی در دو مدل پایه‌کوتاه و پایه‌بلند(پنکه ایستاده) ساخته می‌شوند. در ایران تعداد کارخانه‌های تولیدکننده پنکه رومیزی انگشت شمار است اما پنکه های ایستاده به علت مصرف بالایی که دارند عمده تولیدات کارخانه ها هستند.و این سوال همواره مطرح است که بهترین مارک پنکه کدام است؟

انواع پنکه های ایستاده

پنکه فلزی

پنکه پلاستیکی

پنکه فلزی

امروزه پنکه فلزی یکی از پر طرفدار ترین انواع پنکه به شمار می آید. به همین علت کارخانه های بیشتری نیز به تولید پنکه های فلزی روی آورده اند. اما طبیعتا با وجود تنوع در برندها کیفیت ها نیز تنوع میابد. شرکت هایی نظیر شرکت پارس بیشل آرین که بیش از 10 سال در تولید پنکه های فلزی تجربه کسب کرده اند و به صورت سالیانه مدلها را بروز کرده و با رفع ایرادات مدلهای قبل و ایجاد مزیت های جدید کیفیت را رو به بهبود برده و در حال حاضر به بهترین مارک پنکه در ایران تبدیل شده است، با شرکت های نو ظهوری که در ابتدای این فرایند آزمایش و خطا قرار دارند متفاوت است. برای بررسی قیمت پنکه در سایت مای بیشل میتوانید به اسلایدر انتهای صفحه مراجعه نمایید.

پرفروش ترین پنکه های بیشل و مقایسه آنها :

 1. پنکه بیشل مدل 011
 2. پنکه بیشل مدل 010
 3. پنکه بیشل مدل 009
 4. پنکه بیشل مدل 017
 5. پنکه بیشل مدل 019
 6. پنکه رومیزی بیشل مدل 007

مقایسه پرفروش ترین پنکه ها در مای بیشل

قسمت‌های مهم پنکه رومیزی و ایستاده

 • موتور، که معمولاً از نوع تک‌فاز روتورقفسی با راه‌انداز خازنی و سیم‌پیچ کمکی است.
 • پره‌های خنک‌کننده
 • نگه دارنده پره خنک‌کننده
 • شبکه سیمی یا محافظ خنک‌کننده و پایه
 • صفحه کلید
 • کلید ساعتی

طریقه جا زدن شبکه پروانه پنکه رومیزی

شبکه را به بدنه با جایی که موتور درون آن قرار دارد می‌بندند بعد از بستن شبکه نیمه واشر مخصوص پشت پروانه خنک‌کننده را به محور موتور می‌بندند. بعد از واشر مخصوص پروانه خنک‌کننده را در جای خود گذاشته و پیچ روی پروانه خنک‌کننده را می‌بندند و نیمه دیگر شبکه را به نیمه ثابت شبکه بسته شده می‌بندند. باید توجه داشت پیچ محافظ پروانه یا همان پیچ نگهدارنده که بر روی پروانهٔ خنک‌کننده قرار دارد بر خلاف پیچ‌های موجود در بازار عموماً چپ پیچ بوده که جهت بازکردن پنکه برای تمیز کردن یا تعمیرات بایستی به آن توجه داشت.

پنکه دیواری

ساختمان پنکه دیواری مشابه پنکه رومیزی است، با این تفاوت که به جای قرار گرفتن روی میز یا زمین، روی دیوار نصب می‌شود و از این نظر که در دسترس کودکان نیست و خطر برخورد با آن کمتر است مزیت دارد. این پنکه مجهز به دستگاه کنترل از راه دورند.پر فروش ترین پنکه دیواری در دو مدل “پنکه دیواری سام مدل 1201” و “پنکه دیواری سام مدل 1202” در مای بیشل با بهترین قیمت و ضمانت شرکت سام گروه آتی موجود میباشد.

پنکه سقفی

موتور این نوع پنکه‌ها نیز از نوع تک‌فاز خازن‌دار است. در زیر این پنکه ممکن است لوستر نصب شده باشد. بیشتر پنکه‌های سقفی موجود در بازار از نوع سه‌پره هستند اما پنکه‌هایی که پره‌های بیشتری داشته باشند نیز وجود دارند این پنکه‌ها دارای دو سیم‌پیچ اصلی و راه‌انداز (کمکی) هستند. برای کنترل سرعت از سیم‌پیچی سلف چند سر که با موتور تکفاز خازن‌دار سری شده‌است استفاده می‌شود. این سیم‌پیچ در بیشترین سرعت از مدار خارج می‌شود و موتور با ولتاژ نامی کار خواهد کرد اما در سرعت‌های پایین‌تر بخشی از این سیم‌پیچی در مدار قرار می‌گیرد. کنترل دور این پنکه معمولاً از راه یک کلید

برچسب ها : بهترین مارک پنکه، قیمت پنکه، پرفروش ترین پنکه، بهترین پنکه خنک کننده، قیمت بهترین پنکه ایستاده

سبد خرید
 • هیچ محصولی در سبدخرید نیست.